Til toppen

Raymarine converterkit Seatalk 1 til Seatalkng

Produktnummer: RAYE22158
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Raymarine E22158 konverteringssett kobler SeaTalk1-autopilot, instrumenter og GPS til SeaTalkng. Med konverter, terminatorer og kabler.

Raymarine SeaTalk1 til SeaTalkng konverteringssett (E22158)

Settet lar deg koble eldre SeaTalk1-utstyr til et moderne SeaTalkng-nettverk. Det er aktuelt når du har for eksempel autopilot, instrumenter, GPS, Smart Controller eller LifeTag med SeaTalk1 og vil bruke dem sammen med nyere Raymarine-skjermer og instrumenter.

Konverteren fungerer også som en liten backbone med egne terminatorer og ledige spur-porter. Settet inneholder kablene du trenger for å komme i gang: strømkabel, spur-kabel og adapterkabel mot SeaTalk1. Ubrukte porter tettes med de medfølgende blindepluggene.

Innhold:

  • 1 x SeaTalk1 til SeaTalkng-konverter (R52131)
  • 2 x SeaTalkng backbone-terminator (A06031)
  • 2 x SeaTalkng blindeplugg (A06032)
  • 1 x adapterkabel SeaTalk1 til SeaTalkng (A22164)
  • 1 x SeaTalkng spenningskabel (A06049)
  • 1 x SeaTalkng spur-kabel 1 m

Merk: Strømkabelen skal sikres med en 5 A sikring på pluss. Sikring og sikringsholder følger ikke med.