Til toppen

PM4 Perfect Pearl 95

Produktnummer: 960728
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

PM4 Perfect Pearl 95 – avansert PTFE-basert gelcoat-forsegler som gir langvarig beskyttelse og glans til alle typer gelcoat og billakk.

PM4 Perfect Pearl 95

PM4 Perfect Pearl 95 er en høykvalitets gelcoat-forsegler basert på avansert PTFE-teknologi, utviklet for å beskytte og forbedre utseendet på alle typer gelcoat og billakk.

Nøkkelfunksjoner:

  • Allsidig kompatibilitet: Egnet for alle typer gelcoat, inkludert følsomme farger som svart, blått og rødt.

  • Silikonfri sammensetning: Ideell for bruk i verksteder og miljøer der silikon må unngås.

  • Ikke-krittholdig formel: Forhindrer fremheving av steinsprut og små skader, og gir en jevn finish.

  • Langvarig beskyttelse: Gir en holdbar forsegling som beskytter mot værpåvirkninger og forurensning.

  • Enkel påføring: Lett å påføre og polere, noe som sikrer en effektiv arbeidsprosess.

PM4 Perfect Pearl 95 er det ideelle valget for både profesjonelle og entusiaster som ønsker en pålitelig og effektiv gelcoat-beskyttelse.